О нас — Totem Dance School

Totem Dance School


Одна из веток Totem Open Platform of creative action (TOP CA)

Обладатели Гран-при и лауреаты многочисленных международных конкурсов. Многие наши воспитанники известные танцовщики, хореографы и владельцы собственных студий.

Наши воспитанники - участники конкурсов, телевизионных, международных и междисциплинарных проектов крупнейших и значимых фестивалей Украины (Гоголь Fest, Zelyonka Fest, Atlas Weekend и др.)


Читать больше
1о-нас2

Modern jazz


Програма тренувань заснована на техніках модерну Л. Хортона, М. Грем, Х. Лимона, М. Каннінхема, а також включає в себе використання принципів джазової ізоляції. Уроки зосереджені на освоєнні release dance technique і flying low, а також джазової ізоляції і характерною для джазового танцю амплітуди і емоційного виконання танцювальних па.

Опис класів:

Basic: На уроці ми вивчимо основні джазові позиції рук і ніг, приділимо увагу принципам ізоляції, роботі з ритмом. Попрацюємо з тілом в рамках структури базового уроку.

Medium: Урок включає в себе роботу з фізикою і механікою тіла в рамках технік модерн танцю Л. Хортона, М. Каннінхема, М, Грехем, Х. Лімонам об'єднаними авторською методикою з принципами ізоляції. Під час кросових комбінацій попрацюємо з різними рівнями і простором. І в кінці уроку потанцюємо в рамках навчальної танцювальної комбінації.

High: Урок високого рівня складності для підготовлених танцівників. З танцювальної комбінацією в кінці уроку.


2SONY DSC

Contemporary dance


Програма навчання включає в себе освоєння release dance technique, flying low, занурення в роботу над усвідомленням руху, натхненну стилем гага, імпровізацію, партнерінг, пошук зв'язків між розумом і тілом і зміцнення останніх, за допомогою звільнення від психологічних і тілесних зажимів.

Опис класів

Basic: На уроці особливу увагу ми приділимо фізіологічними положенням хребта, для посилення його мобільності та профілактики травм. Пошукаємо центр свого тіла. Освоїмо найпростіші принципи руху в рамках технік релізу, flying low, геометрії танцю W. Forsythe.

Medium: Урок буде побудований навколо граничної уважності до свого центру і спрямований на розкриття понять усвідомленого руху. А також ми зануримося в поняття зовнішнього і внутрішнього простору і попрацюємо над розширенням амплітуди руху.

High: Структура уроку буде побудована таким чином, що б використовуючи напрацьовані базові техніки танцю contemporary максимально піти від використання звичних патернів руху і наблизитися до відчуття повністю усвідомленого руху.


3_MG_1829