Волошина Єва – Totem Dance School
 

Волошина Єва

Мене звуть Волошина Єва. Я народилася в місті Запоріжжя в дуже творчій родині. Мій шлях вивчення танцю почався з 5 років, коли мама відвела мене в дитячий хореографічний колектив. Я росла з думкою, що своє життя зв'яжу саме з хореографією та творчістю. Але найбільш значущим поштовхом в моєму житті став 2014 рік, коли я приїхала до Києва на Totem Dance Solo Festival і дізналася що ж таке сучасний танець насправді. З того моменту в мені всередині все перевернулося. Я вже знала в якому напрямку потрібно розвиватися я і у кого вчитися. Мої вчителі: Антон Овчінніков, Антон Сафонов, Христина Шишкарева, Ярослав Кайнар, Катерина Гимри, Тетяна Винокурова, Руслан Баранов, Святослав Шерстюк, Ірина Плотникова, Микита Кравченко, Юлія Гришина, Анна Озерська, Анна Перова, Володимир Грек, Марія Коростельова, Естер Гал , Тамара Максименко, Франческо Аннарума, Джессі Зарет і ін.
Брала учістіе в перформансі «Той, який шепоче ..» в рамках зимової резиденції 2015р. (Антон Овчінніков, Антон Сафонов); в перформанси створених в рамках лабораторій Ukraine Contemporary Dance Week: «Щастя» - куратор Антон Овчінніков, «Час» - хореограф Христина Шишкарева; в конкурсі молодих хореографів в рамках фестивалю «Zelyonka Fest». (2016); в телешоу проекті «Танцюють Всі 9». (Топ 100), була хореографом в дитячому таборі «Ballet Dance Camp» (2017), брала участь в Contemporary Dance Duel (2018), в проекті «Think-Move-Dance». (2019) Пройшла курс навчання «Pro Teacher Course» в Totem Dance School. (2019)

Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: «Потоки танцю» (Керч), «Totem Dance Solo Festival» (Київ), «The Challenge» (Київ), «ADONATA» (Харків), «Orange Pelican" (Дніпро), «Art Fest» (Київ), « Слов'янський Вінець »(Болгарія),« Feel The Beat »(Київ) і тд.

На даний момент вчуся на хореографа в Київському Університеті імені Бориса Грінченка. Люблю творчість в будь-яких його проявах. Отримую задоволення від роботи з дітьми та намагаюся розвинути індивідуальність кожного. Вчу любити себе і своє тіло.